Lottoland

Lottoland

Grisio VIP Clubi hinnang SISENE

Lottoland on tuntumaid loteriiettevõtteid, kes pakub loteriid veebis. Tegu on ühega turuliidritest, kellel on üle 3 miljoni kliendi. Ettevõttel on Gibraltari komisjoni hasartmängulitsents. Enamik loteriide ja veebikihlvedude ettevõtteid on litsentsitud Gibraltaris ja Maltal.

Lisaks kõige kuulsamatele Euroopa ja Ameerika loteriidele (nt EuroMillions, EuroJackpot ja Powerball) saate osa võtta ka Suurbritannia, Saksamaa, Hispaania, Prantsusmaa, Poola ja paljude teiste riikide muudest loteriidest. Lottolandi pakkumine sisaldab isegi kraapimiskaarte ja kasiinomänge – Net Entertainmenti veebimänguautomaate, ruletti, Blackjacki ning pokkerimängu Casino Hold’em.

Registreeruge ja proovige loteriiga õnne
Loteriimüük: Jah
Kraapimispiletid: Jah
Saadaval järgmistes keeltes:
Sisse- ja väljamaksed: Saadaval on palju kiireid makseviise
Litsents: Euroopa litsents
Ekraanipildid:

Uudised ja kampaaniad

  • Topeltpeavõit

    Topeltpeavõit

    2016-08-11 21:14:55

    Lottolandil on alati midagi lisaks pakkuda. Need lisafunktsioonid muudavad Lottolandi eriliseks. Eksklusiivne topeltpeavõidu funktsioon tähendab, et Lottoland maksab teile topeltsumma, kui võidate loterii peaauhinna. Te ei pea topeltvõidu kättesaamise pärast muretsema – Lottolandi kindlustaja on Saksamaal asuv Emirat AG.

    Registreeruge ja proovige loteriiga õnne

Veebisait kasutab kuvatava sisu kvaliteedi paremaks muutmiseks küpsiseid. Saate küpsised oma brauseri sätetes blokeerida. Veebisait on mõeldud ainult üle 21-aastastele isikutele.

Nõustun