The Lotter

The Lotter

Grisio VIP Clubi hinnang SISENE

Lotter Enterprises Limited pakub alates 2002. aastast veebis juurdepääsu paljudele ametlikele loteriidele üle kogu maailma. Ettevõte ostab pileti teie nimel ja saate pileti skaneeringut vaadata oma kontol. Ettevõtte tegutsemise ajal on miljonid registreeritud mängijad juba oma võidusummad kätte saanud. Töötlustasu on arvestatud piletihinna sisse ja kogu võidetud summa jääb seega teile.

Olenemata rahvusest saate õnne proovida enam kui 50 saadaolevas loteriis. Pakkumise hulka kuuluvad näiteks Ameerika Powerball, Austraalia Oz Lotto, Hispaania El Gordo, Itaalia SuperEnalotto, Ungari Otoslotto, Poola Lotto, Venemaa Gosloto 6/45, Euroopa EuroJackpot, EuroMillions ja paljud muud. Veebisaidil on ära toodud nii ettevõtte ulatuslik pakkumine kui ka tulemused ja ajalugu arusaadaval viisil. Kui soovite kõikjal asjadega kursis olla, võite ka kasutada nende mobiilirakendusi (iPadi, iPhone’i, Androidi jaoks). Veel üks eelis on ka see, et veebisait on saadaval mitmes keeles.

Registreeruge ja proovige loteriiga õnne
Loteriimüük: Jah
Saadaval järgmistes keeltes:
Sisse- ja väljamaksed: Saadaval on palju kiireid makseviise
Lojaalsusboonus:

Võite saada kuni 20% allahindlust olenevalt teie VIP-punktide arvust.

Litsents: Euroopa litsents
Ekraanipildid:

Uudised ja kampaaniad

  • Allahindlused mängijatele

    Allahindlused mängijatele

    2016-08-08 19:28:09

    Kui saate loterii VIP-klubi liikmeks, on teil võimalus mängida peavõidu peale ning saate eksklusiivseid allahindlusi ja boonuseid! Iga loteriis panustatud dollari eest saate klubis ühe VIP-punkti. Mida rohkem punkte teil on, seda rohkem raha säästate. Piletite ostmisel võite saada kuni 20% allahindlust. Teenusepakett sisaldab kliendituge, mis on ööpäev läbi saadaval 15 keeles.

    Registreeruge ja proovige loteriiga õnne

Veebisait kasutab kuvatava sisu kvaliteedi paremaks muutmiseks küpsiseid. Saate küpsised oma brauseri sätetes blokeerida. Veebisait on mõeldud ainult üle 21-aastastele isikutele.

Nõustun