Kasiinoboonused ja kampaaniad

Kasiinoboonused ja kampaaniad

 • Praegused tervitusboonused

  Praegused tervitusboonused

  Kui otsustate osta kiirloterii pileti mõnel veebiloteriil, on teil võimalus osa saada arvukatest boonustest, mida veebikasiinod pakuvad.

  Miks veebikasiinod selliseid suuri boonuseid pakuvad?

  Internetis on konkurents palju tihedam kui füüsiliste kasiinode puhul. Mängijad valivad oma lemmikmängude mängimise koha mitme kriteeriumi alusel – võttes arvesse kasiino usaldusväärsust, soovitusi, pakutavaid mänge, hästi kujundatud graafikat või peavõidu suurust. Üks peamisi vahendeid mängijate köitmisel ja hoidmisel on veebikasiinode pakutavad boonused.

  Betsafe Tervitusboonus 100 EUR Saage boonust
  Unibet Tervitusboonus 100 EUR Saage boonust
  Optibet Tervitusboonus 1000 EUR Saage boonust
  OlyBet Tervitusboonus 200 EUR Saage boonust
  Maria Casino Tervitusboonus 100 EUR Saage boonust
  Kingswin Tervitusboonus 200 EUR Saage boonust
 • Triobet liitub Betsafe Balticsi perega

  2017-03-11 10:10:45 - Betsafe

  Triobeti mängijaid ootavad ees põnevad muudatused. Ettevõte liitus hiljuti Betsafe Balticsi perega. Tegu on ülemaailmse brändiga, mis on tänu oma unikaalsele stiilile jõudnud Euroopa turul tugevale positsioonile. Praegu kaasneb sellega ainult uus ettevõtte logo – algsele TRIOBETI nimele on nüüd lisandunud tähis „powered by Betsafe”. Kuid edaspidise brändi ümberkujundamise käigus leiavad ettevõttes aset ulatuslikud muudatused, mis toovad kasu kõigile mängijatele, olenemata sellest, kas nad keskenduvad spordiennustusele, kasiinomängudele, veebipokkerile või veebikraapimiskaartidele.

  Lugege veel Betsafe kohta »
 • Suured muudatused Unibetis

  2012-08-25 20:57:40 - Unibet

  23. augustil tegi Unibet oma saidil mitmeid muudatusi, et pakkuda kasutajaile veelgi paremaid kihlvedude sõlmimise ja kasiinomängude mängimise kogemusi. Nende muudatuste seas on uus spordiennustuste ala, kus saab ühel lehel teha nii võistluseelseid kui ka reaalajalisi mänguaegseid panuseid. Kuid peamine täiustus on siiski kõigi toodete puhul ühise rahakotifunktsiooni kasutuselevõtt: see hõlmab ennustusi, pokkerit, kasiinot ja bingot. Enam pole vaja mängija kontol ülekandeid teha ega krediiti osta.

  Ja see pole veel kõik. Unibet pakub ka uut viisi saadaolevate boonuste kuvamiseks. Lunastage Unibetis oma eksklusiivne 100% kasiinoboonus ja võitke kuni 100 eurot kas ennustusi tehes või mängides – kõik läheb arvesse.

  Lugege veel Unibet kohta »

Veebisait kasutab kuvatava sisu kvaliteedi paremaks muutmiseks küpsiseid. Saate küpsised oma brauseri sätetes blokeerida. Kasutades meie veebilehte aktsepteerite Küpsiste Poliitikas välja toodud küpsiste kasutamise.

Nõustun