Optibet

Eesti OPTIBET pakub teile ka võimalust proovida oma õnne kraapekaartidega.

Loteriimüük: Ei
Saadaval järgmistes keeltes:
Sisse- ja väljamaksed: Saadaval on palju kiireid makseviise
Alustusboonus: 1000 EUR
Litsents: Eesti Maksu- ja Tolliamet
Registreeruge ja nautige suurepärast mängu

Praegused tervitusboonused

Kasuta sissemaksel boonuskoode OPTIBET1, OPTIBET2 , OPTIBET3 oma 3 esimese sissemakseboonuse saamiseks. Boonuseid jagatakse järgnevalt:

  • I sissemakseboonus 100% kuni €500 ulatuses
  • II sissemakseboonus 100% kuni €300 ulatuses
  • III sissemakseboonus 50% kuni €200 ulatuses

Kasiino Optibet arvustus

OPTIBET on populaarne kasiinoettevõte, mida tunnevad peamiselt Balti riikide mängijad, kuid selle teenuseid saavad kasutada ka teised Euroopa riikide mängijad.

Kraapekaardid on olnud üks meelelahutuse vorme igale vanusegrupile ja seda juba ammustest aegadest. Online kraapekaartide valmistamisele kulub vähe ressursse, seega saavad nende loojad pakkuda suuremaid võite, kui reaalsetel kraapekaartidel.

Suurepärased uudised on, et leiate online kraapekaardid ka optibet.ee kasiino sektsioonist, kus need on eraldi kategoorias. Nende pakkumine on hiilgav. Saate lõbutseda enam kui 30 kraapekaardiga, mille hind jääb vahemikku 0,10 € kuni 10 €.

Saate mängida parimate pakkujate sadadel atraktiivsetel online slotimasinatel, lisaks ruletti, blackjacki, baccarat, pokkerit ja loteriimänge. Just nagu Vegases saate kogeda ka LIVE diileriga kasiinomänge ja spordiennustusi ning kasvava populaarsusega e-spordialasid.

OPTIBET on liigitatud Eesti parimate kasiinode hulka ja sellel on kvaliteetne tarkvara ning kõik vajalikud litsentsid, et online hasartmängudega tegeleda, seega ei tule teil mängimisel oma tundlike isikuandmete pärast muretseda.

Klienditeenindus aitab teid mistahes küsimuste tekkimisel. See on saadaval kõigile teie küsimuste vastamiseks. Saate nendega ühendust võtta e-maili teel (support@optibet.ee) või läbi online vestluse iga päev alates 09:00 kuni 21:00-ni.

Kasiino Optibet uudised ja kampaaniad

Veebisait kasutab kuvatava sisu kvaliteedi paremaks muutmiseks küpsiseid. Saate küpsised oma brauseri sätetes blokeerida. Kasutades meie veebilehte aktsepteerite Küpsiste Poliitikas välja toodud küpsiste kasutamise.

Nõustun